Vše se mění – nic nezůstává stejné

Vědci to dokázali – naše DNA se mění! 10% nese informace o stavbě těla a nemění se. Zbylých 90% je programovatelných, jakési úložiště dat. A to co máme v naší DNA, na našem disku v těle uloženo, to záleží jen na nás, my to můžeme přeprogramovat, přenastavit. 90% naší DNA reaguje na naše slova a emoce. Takže pokud se objeví v našem těle nemoc, máme v naší DNA uložený chybný program, v určité oblasti jsme přijali destruktivní názory na danou oblast, uložili si je a jednali podle nich. Můžeme to ale změnit – objevit chybu v systému, uvědomit si ji, odevzdat ji vesmírnému intelektu/ andělu strážnému/ Bruno Groeningovi a uložit si tam nový správný program. Další esoterické vědění dokázáno oficiální vědou!

A jak to může vypadat v praxi?

Od mala jsem slýchala: „s tím nic neuděláš“ , „nic nemůžeš dělat“, „nic nezmůžeš“, „to nezměníš“, „toho nezměníš“, „ten se nezmění“, „všichni jsou stejní“,…typické programy obětí. A já to přijala za své. Ikdyž jsem začala pracovat na osobním rozvoji, byla jsem už na cestě od tvůrce k oběti, těžko se mi přijímali nové věci, dělaly změny, někde v hloubi duše jsem vnímala, že to jde a že to chci jinak, ale zároveň jsem měla silný vnitřní blok, který mi v tom bránil. Tááákže, pryč s tím z mojí DNA a šup s novým programem: VŠE SE MĚNÍ, NIC NEZŮSTÁVÁ STEJNÉ.

A další program jsem měla, že jsem stejná jako moje maminka a babička. Že geny nezměním a co v našem ženském rodě máme, to si neseme dále. Ano neseme, ale jen do té doby, dokud si neuvědomíme, že ne všechno je dobré a že ne všechno bych měla opakovat a předávat tak dále. A teď vědci dokázali opak. Nemusím být taková nebo maková, mohu odkládat a měnit vše co se mi na mém životě a na mém chování nelíbí. Zdravotní zatížení, která si předávali předci z generace na generaci jsou vlastně programy jednání, myšlení, mluvení – a ty můžeme každý sám u sebe změnit.

Způsob, jak můžeme přeprogramovat naši DNA je SLOVNÍ. Co říkám o své osobě? O svém zdraví? Ženy o své kráse? Muži o své odvaze? Jakým slovům naslouchám? Jaká média sleduji? Jaké písničky poslouchám? To vše s námi pracuje…ovlivňuje to jak vaši DNA, tak vodu v našem těle. 

A s negativními programy bych mohla pokračovat dále a dále…je to práce sama na sobě na celý život…celý život se budu měnit. Tím jak se budu měnit já, tak se bude měnit mé okolí, můj kraj, má vlast…a když takhle na sobě budeme pracovat všichni, budeme měnit svou DNA, tak změníme celý svět k lepšímu místu pro šťastný život. Jdete do toho se mnou? Jdete do toho s námi? Stačí nás 10% lidí, abychom překódovali určitou situaci.