Dámská hnědá bunda s ruční výšivkou a krajkou

Bavlnky hnědých a žlutých tónů vetkané do tvaru listů a květů. Paličkovaná krajka zjemňuje okraje. Drobnosti, které velmi oživují oblečení. Takto jsem vetkala nový život bundě ze sekáče.

Také rádi dáváte věcem druhou šanci?

Skrze ruční výšivku můžeme znovu oživit náš šatník anebo oblečení ze sekáče, které je velmi pěkné a za přijatelnou cenu. Jehlou, bavlnkou a dobrými myšlenkami vneseme do kusu hadru znovu život. Jakmile si takový kousek oblékneme, začneme zářit. Vytváříme si tak jedinečný šatník, který nás podporuje během dne a kdykoliv máme toto oblečení na sobě. Tak jako každá květina je v přírodě naprosto unikátní, tak i každá žena je naprosto jedinečná a krásná. Máme to ve svých rukách, abychom si vytvořily osobitý jedinečný šatník. Pak už se nám nestane, že bychom stály před plnou skříní a neměli co na sebe 🙂

Jak dámskou bundu nechat rozkvést?

Tato hnědá bunda je spíše sportovního střihu a díky zdobení mohla získat více ženské jemnosti. Hnědá bavlnka v tónu tmavším než bunda samotná dává základ pro stonek květiny a lístečky. Žlutá bavlnka pak tvoří květy. Paličkovaná krajka v podobném tónu hnědo-béžovém lemuje okraje bundy a je našitá na šicím stroji.

A jaké druhy stehů jsem pro tuto bundu použila?

stonky = přímý steh zpětný
lístky = lazy daisy
květy = francouzský uzlík (french knot)