Splněná přání – tvorba obrázku osobního štěstí

Z různých zdrojů se ke mě dostávali informace o tom, že když něco chci, tak si to musím přát a je to. Už se ke mě ale nedostávalo to, že né všechna přání, která chci jsou pro mě zároveň vhodná. U Irenky Kovářové jsem se naučila starodávnou techniku – obrázek osobního štěstí – která dbá na to, abychom svými přáními nemanipulovali Vesmír ani svou duši a aby nám přání neuškodila. A musím se Vám přiznat, že jsem nechápala, jak rychle a dokonale to funguje! Poprvé jsem obrázek dělala v únoru 2019 na kurzu u Irenky a dvě z mých přání byla:

„Mám báječnou práci, která mě naprosto naplňuje, přináší mi hojnost všeho potřebného a je v naprosté shodě se smyslem mého života.“

„Mám báječné přátele se kterými si rozumíme a zažíváme společné krásné chvíle plné lásky a tvoření.“

A představte si, že 2 týdny po konání kurzu mi volala přímo Irenka z Pozemského nebe a ptala se mě, zda bych se přidala k nim do týmu.  Tuhle práci mi seslalo samo nebe! A k tomu i báječné přátele! Pokud bych si sama konstruovala co asi tak za práci bych chtěla dělat, kde a jak, tuto možnost bych nevymyslela. Pracovala jsem v marketingu, dokonce jsem ho i studovala, ale projekty, kterým jsem se věnovala mě nenaplňovaly, nenaplňovala mě práce u počítače… A teď po roce? Už smím s úžasnými ženami v Měsíčnici tvořit celý rok a pokračujeme dále. Práci u počítače se sice nevyhnu, ale baví mě to, smím využívat znalosti co mám o propagaci k tvorbě něčeho překrásného a to už má zcela jiný význam. Osobní rozvoj byl předtím mým koníčkem, teď je součástí mé práce. Přestala jsem rozlišovat kdy je pondělí – pátek – neděle – každý den tvořím tak, jak chci. A naše společné porady? To bych vám přála zažít! Napečeme a navaříme si úžasné dobrůtky, jsme v prostoru krásných přírodních zahrad, kde vše vymyšlené můžeme realizovat do praxe. Chováme se k sobě jako k vlastním sestrám .

Vřele doporučuji, naučte se u Irenky tuto techniku, protože Vám může přinést mnoho dobrého do života…přímo vám může změnit celý život. Letos jsem udělala obrázek podruhé a moc se těším co mi přinese.